Dôležitý oznam

Dávame do pozornosti, že dňa 22.9.22 sa uskutoční rodičovské združenie. Počasie nám nedovoľuje stretnúť sa na šk. dvore, takže sa vidíme v 6.tr (na prízemí vpravo) o 15:30 hod.  Účasť nie je povinná, ale potrebná. Schválime čo je potrebné schváliť, podáme vám informácie týkajúce sa nového šk. roku, zmien, plánov a vízií, vypočujem si vaše podnety a rozlúčime sa.

V Ružomberku 19.09.2022

Mgr. Zuzana Bródyová- riaditeľka školy

 

Informácie pre rodičov na začiatok školského roku 2022/2023. Milí rodičia, leto sa končí a brány škôl sa opäť otvárajú. Pre MŠ tento rok skôr ako pre ostatné školy. Takže šk. rok 2022/23 pre MŠ začína v piatok 02.09.2022. Pre našich „nováčikov“, MŠ sa otvára o 06:00 hod. a uzatvára sa o 16:00 hod. Do školy je potrebné prísť do 8:00 hod. a budovu MŠ opustiť do 16:00 hod. Deti potrebujú pre pobyt v MŠ: obliečky na perinky a plachtu (rozmer ako do detskej postieľky), pyžamo, prezuvky, náhradné oblečenie, u najmladších detí sa zídu na pobyt vonku aj gumáky a tiež vás prosíme podpísať im veci. Informácie o hygienických potrebách a potrebnej dokumentácii vám priebežne poskytnú triedne p. učiteľky. Rozdelenie do tried nájdete na vchodových dverách. S orientáciou vám radi pomôžu zamestnanci MŠ. Užite si nadchádzajúci sviatočný deň a v piatok sa na vás tešíme. Mgr. Zuzana Bródyová riaditeľka školy
Dôležitý oznam- informácia

Dávame do pozornosti, že od septembra 2021, Materská škola Hrabovská cesta bude pripravovať a prijímať deti s diétnym stravovaním, a to: bezlepková, bezlaktózová a šetriaca diéta.

Mgr. Zuzana Bródyová

riaditeľka školy

Predloženie dokumentov- Žiadosť o prijatie dieťaťa na predprimárne vzdelávanie

ziadost-o-prijatie-dietata-do-ms_na_elektornicke-vyplnenie

Žiadosť-o-prijatie-dieťaťa-do-MŠ_na-vytlačenie (3)na predprimárne vzdelávanie